Doe mee!

U kunt als kennismaking maar liefst 4 weken zonder kosten meespelen met onze vereniging. Pas daarna beslist u of u lid wilt worden. Omdat u tijdens de kennismakingsperiode nog geen lid bent, is het echter nog niet mogelijk om deel te nemen aan officiële wedstrijden. Uiteraard kunt u wel aan alle andere verenigingsactiviteiten deelnemen.

 

Gedurende de kennismakingsperiode kunt u gebruik maken van ballen van onze vereniging. Als lid bent u elke dinsdag en donderdag van 19.00 tot 21.30 uur welkom op de speelavonden. U beslist uiteraard zelf wanneer u komt. Op de speelavonden wordt telkens via loting bepaalt wie tegen wie speelt, zodat u steeds met en tegen andere leden speelt. In de winterperiode kan door de leden tevens op de vrijdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur gespeeld worden

 

Verder kunt u desgewenst deelnemen aan de winteravondcompetitie tegen teams van andere clubs uit de regio Limburg.

 

Het deelnemen aan competitiewedstrijden is uiteraard niet verplicht. U kunt ook alleen recreatief spelen tijdens de trainingsavonden. 

     JBC de But Sportcentrumlaan 32 6136 KX Sittard tel. 046 4580377
Voor informatie over privacy klik hier.